1/24

Üçağız Kekova'da tur yaparak yılın bütün stresini atın. Teknelerimiz Üçağız Kekova limanındadır. tel:05331287670 tel:05324254776

Durali&süleyman kucur

kale üçağız köyü/antalya kekova yat limanı

email:kekovasailing@yandex.com

Kekova-Sailing
Kekova Tekne Turları

Kekova Tekne Turları

Hayran kalacağınız bir tekne turuna hazırmızınız?kekovananın eşsiz manzarası mavinin bütün tonları,karetta kareatta ve yunusların dansı,benim ve ekibimin lezzetli yemekleri..Kekova tekne turu yapmak için önce Üçağız köyüne ulaşmanız gerekiyor, daha sonra size uygun bir tekne ve tur seçerek bu bölgeyi rahatlıkla gezebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl müşterilerimizle iletişim kopukluğunun logo benzerliği yüzünden olduğunu belirtmek isteriz.

Teknelerimiz

Teknelerimiz Koray 2-3,usta yada kabinli yatılı teknelerimizde vardır bilgi alınız

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek size uygun teknemizi seçmek ve rotamızı çizmektir.. Teknelerimizin hepsinde duş, wc, soyunma kabini, teras, mini bar vardır. Ayrıca bütün teknelerimizin altı camlıdır ve onaylı turizm belgesi vardır.

Rahat ve konforlu teknelerimizle Kekova tekne turu'nun keyfini çıkarın.

Kekova Günlük Turlar: Kekova günlük turlarımızda BAŞKA MİSAFİRLERİMİZDE OLABİLİR VEYA SİZE ÖZEL KİRALAYABİLİRSİNİZ.(opsiyonlu) klasik rotamız ilk olarak Akvaryum koyu ve Tersane koyu yüzme molası(akvaryum koyu  çay ikramı), sonrasında Batık Şehiri tekneden görüyoruz. Batık şehri seyirden sonra korsan mağrasında resim alıp, Gökkaya koyunda yemek molası için duruyoruz, buradan demir altıktan sonra Burç koyunda yüzme molası veriyoruz. Daha sonra Kale köyde 1 saat serbest zaman için duruyoruz son olarak adalar arası kounda durup turumuzu tamamlıyoruz.(son koy meyve ikramı). Günlük turlarımızda hava şartlarına göre tersten de yapabiliyoruz.

.Yarım Günlük Turlar: Yarım günlük turlar yaklaşık 4 saat sürmektedir. Gezilecek yerler ise ilk olarak Likya Kaya Mezarları, daha sonra kale köy önünden geçiyoruz. Sonrasında Batık şehiri yine tekneden izliyoruz, sonrasında da Tersane koyu, Akvaryum koyu ve Koca Karı koyunda yüzme molaları.

Kekova Saatlik Tur: Kekova saatlik turlar yaklaşık iki saat sürmektedir, programı ise ilk olarak likya kaya mezarları, daha sonra Kale köyü tekneden görerek geçiyoruz, daha sonra yine tekneden batık şehiri izliyoruz. Son olarak Tersane koyunda yaklaşık 45 dk yüzme molası ve dönüş.

kekova extra turlar:BU TURLARDA BİRAZ UZAKTA OLAN YERLERE GİDİLİR BUNLAR DOĞU TARAFTA KARLOZ KOYU BATI TARAFTA İSE APARLAİ ANTİK KENTİDİR.

kekova yatılı turlar:kekova yatılı turlarda kekovanın biribirinden güzel koyları gezilir teknede yemek imkanı sağlanır ve  gece teknede geçirilir.kekova yatılı turlar 24 saatlik şeklindedir.istenirse 2 gün yada haftalık kiralamakda mümkün..

kekova dalış turları:kekova dalış turları kekova dalış noktalarında gerçekleştirilir deneme dalışı ve profesyonel dalışlar yapılır

FİYAT BİLGİSİ İÇİN GÜNÜN HER SAATİNDE ARAYABİLİRİSNİZ.

FİYATLAR TEKNE TİPİ,KİŞİ SAYISI,GÜZERGAH VE SEZONA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

Copyrights
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon

© 2023 by kekova-sailing.com her hakkı saklıdır kopyalanamaz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
KORAY 2