KEKOVA MAVİ YOLCULUK

Yatılı Turlar
Kekova mavi yolculuk turlarımızı Kekova KAŞ KALKAN GÖCEK FETHİYE MARMARİS VE YUNAN ADALARI BÖLGELERİNDE gerçekleştiriyoruz.

Üçağızdan köyü limanından veya başka limanlarda demir alan teknemiz Kekova’nın ve diğer bölgelerin koylarında konaklama ve koyları gezme imkanı veriyor.

Teknemizde akdenizin zengin mutfağından en lezzetli olanları sizlere sunuyoruz.

Teknemizin barından gün batımı içki keyfi sizi bekliyor ayrıca içkini yanına vereceğimiz mezelerle akdenizde olduğunuz her an hatırlayacaksımız.

Kekova mavi yolculuk turlarında stresten uzak şehrin kalabalığını unutup tam anlamıyla dinlenirsiniz.

Teknemiz 6kabinlidir aşağıda resimlere bakabilirsiniz.Ayrıca Teknelerimiz bölümünden diğer teknemizde bakabilirsiniz.

12 kişi kapasiteli 6 adet klimalı kabin, 2’si double yataklı, 4 kabinde ise 2′ şer single kabin bulunuyor.

Teknik Bilgiler: Türk Bayraklı iki direkli gulet, güverte uzunluğu 28.00 m, eni 7.50 m, Draft 2.80 m, Motor 450 HP Iveco, jeneratör, temiz su 10.000 lt, yakıt 4.000 lt.

Konfor / Eğlence: Güneşlenmek için minderli geniş güverte alanı, büyük masasıyla tenteli-minderli arka güverte, şezlonglar, yemek masası ve barıyla geniş bir salon, müzik seti, TV, VCD, CD arşivi, dıştan motorlu fiber bot, maske, şnorkel, palet ve balık avı malzemesi.

Ekipmanlar: Her türlü denizcilik ekipmanları, Telsiz cijazı, Radar, GPS, Otomatik pilot sistemi, araç ve GSM telefon sistemleri, can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucu, buz kutuları, buz makinesi, çamaşır yıkama makinası, saç kurutma makinası.

Kabin bilgileri: 6 adet geniş ve ferah kabin, 2 ‘sinde FB yatak, 4 kabinde ise çift kişilik single yatak bulunuyor. Tüm kabinler klimalı ve duş-tuvaletledir. Kabinlerin hepsinde pencere, dolap, komodin, ayna vardır.

Mürettebat: 3 kişi (kaptan, aşçı, tayfa) Mürettebat’ın kendine ait kabinleri bulunmaktadır.

HEMEN BİZİ ARAYIN!