Kekova Günlük Turlar: Kekova günlük turlarımızda BAŞKA MİSAFİRLERİMİZDE OLABİLİR VEYA SİZE ÖZEL KİRALAYABİLİRSİNİZ.(opsiyonlu) klasik rotamız ilk olarak Akvaryum koyu ve Tersane koyu yüzme molası(akvaryum koyu  çay ikramı), sonrasında Batık Şehiri tekneden görüyoruz. Batık şehri seyirden sonra korsan mağrasında resim alıp, Gökkaya koyunda yemek molası için duruyoruz, buradan demir altıktan sonra Burç koyunda yüzme molası veriyoruz. Daha sonra Kale köyde 1 saat serbest zaman için duruyoruz son olarak adalar arası kounda durup turumuzu tamamlıyoruz.(son koy meyve ikramı). Günlük turlarımızda hava şartlarına göre tersten de yapabiliyoruz.

.Yarım Günlük Turlar: Yarım günlük turlar yaklaşık 4 saat sürmektedir. Gezilecek yerler ise ilk olarak Likya Kaya Mezarları, daha sonra kale köy önünden geçiyoruz. Sonrasında Batık şehiri yine tekneden izliyoruz, sonrasında da Tersane koyu, Akvaryum koyu ve Koca Karı koyunda yüzme molaları.

Kekova Saatlik Tur: Kekova saatlik turlar yaklaşık iki saat sürmektedir, programı ise ilk olarak likya kaya mezarları, daha sonra Kale köyü tekneden görerek geçiyoruz, daha sonra yine tekneden batık şehiri izliyoruz. Son olarak Tersane koyunda yaklaşık 45 dk yüzme molası ve dönüş.

kekova extra turlar:BU TURLARDA BİRAZ UZAKTA OLAN YERLERE GİDİLİR BUNLAR DOĞU TARAFTA KARLOZ KOYU BATI TARAFTA İSE APARLAİ ANTİK KENTİDİR.

kekova yatılı turlar:kekova yatılı turlarda kekovanın biribirinden güzel koyları gezilir teknede yemek imkanı sağlanır ve  gece teknede geçirilir.kekova yatılı turlar 24 saatlik şeklindedir.istenirse 2 gün yada haftalık kiralamakda mümkün..

kekova dalış turları:kekova dalış tuları öze dalış grupları ile yapılıar dalış grupları bütün dalış ekipmanlarını temin eder.

FİYAT BİLGİSİ İÇİN GÜNÜN HER SAATİNDE ARAYABİLİRİSNİZ.

FİYATLAR TEKNE TİPİ,KİŞİ SAYISI,GÜZERGAH VE SEZONA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

© 2006 by kekova-sailing.com her hakkı saklıdır kopyalanamaz

™© Copyright®©
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now