KEKOVA TURLARI

Promosyon
Doğanın, denizin ve tarihin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz Kekova-sailing, 1985’ten bu yana rakiplerinin önünde, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem gösteren ve eğlence garantisi veren bir tekne tur operatör firmasıdır. Kekova Tekne Turunu seçerseniz; dilediğiniz takdirde bir gününüzü, yarım gününüzü, 2 saatinizi ya da bir gecenizi eğlence ve huzur dolu bir şekilde yalnız başınıza, ailenizle, arkadaşlarınızla, eşinizle ya da sevgilinizle geçirebilirsiniz. Her müşteriye ve her zamana uygun düzenlenebilecek turlarımız ile kendinize en uygun turu yaratıp, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kekova’nın baş döndürücü manzarasını görmenizi sağlayan, dondurması ve balık restoranlarıyla ünlü Simena Kale Köyü ve Büyüleyici berraklığı ve tertemiz suyuyla ünlü Akvaryum Koyu başta olmak üzere, Tersane Koyu, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası ve Adalar arası başlıca duraklarımızdandır. Bu doğa ve tarih harikası durakların tadını çıkarmak istiyorsanız Kekova Tekne Turu sizlere bu konuda birçok fırsat kapısı açıyor. Yoğunluk ve yorgunluk içinde geçen bir senenin ardından tatil için ayırdığınız zamanın ve paranın karşılığını alabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyor ve size muhteşem saatlerin, günlerin garantisini veriyoruz.

Batık Şehir Hamam

Cep yakmayan fiyatlarımız ve her kesime yönelik fırsatlarımızla yalnızca keyfi olarak değil, ekonomik olarak da memnun kalacaksınız. Saatlik, Günlük, Yatılı ve Özel turlarımız için birbirinden güzel ve uygun fırsatları yakalamak sizin, değerli müşterilerimizin ellerinde. Başta erken rezervasyon yaptıran müşterilerimiz olmak üzere; referanslı müşterilerimiz ve daimi müşterilerimize yönelik indirim ve promosyonlarımız memnun kalmanızı sağlayacaktır. Doğa harikası koyları, mağaraları ve kaleleri görmek için şimdiden karar verip rezervasyon yaptıran müşterilerimize yönelik indirimlerimiz ve promosyonlarımız mevcuttur.

Bizi yalnız bırakmayan ve tatil için tek ve sürekli tercihi Kekova Tekne Turu olan daimi müşterilerimiz için de birbirinden avantajlı indirimlerimiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra referanslı müşterilerimizi de düşünerek birçok indirim ve promosyon fırsatı sağlıyoruz. Eğer tatil için harcayacağınız zaman ve paranın karşılığını almak ve hepsi birbirinden avantajlı indirimlerin, promosyonların tadını çıkarmak istiyorsanız Kekova Tekne Turu sizlere hizmet vermek için hazır.

Kekova Sailing dinamik satış politikası ile çalışır. Doluluk oranı arttıkça fiyat artar. Erken rezervasyon yapmak önemli avantaj sağlar.

HEMEN BİZİ ARAYIN!