Kekova Turlar

POPÜLER TURLAR
Kekova Günlük Turlar: Kekova günlük turlarımızı ısrarla tavsiye ediyoruz.10/45 HAREKET PAYLAŞIMLI,GRUP HALİNDE VEYA SADECE SİZE ÖZE SADECE TEKNEDE SİZ OLUN BULUŞMA YERİ KEKOVA YAT LİMANI 17/00 DÖNÜŞ.klasik rotamız ilk olarak Akvaryum koyu ve Tersane koyu yüzme molası(akvaryum koyu çay ikramı), sonrasında Batık Şehiri tekneden görüyoruz. Batık şehri seyirden sonra korsan mağarasında resim alıp, Gökkaya koyunda yemek molası için duruyoruz,(bezelye, pilav, salata, makarna, şakşuka, ızgara tavuk) buradan demir altıktan sonra Burç koyunda yüzme molası veriyoruz. Daha sonra Kale köyde 1 saat serbest zaman için duruyoruz son olarak adalar arası koyunda durup turumuzu tamamlıyoruz.(son koy meyve ikramı). Günlük turlarımızda hava şartlarına göre tersten de yapabiliyoruz.

Yarım Günlük Turlar: Yarım günlük turlar yaklaşık 3.5 saat sürmektedir. Gezilecek yerler ise ilk olarak Likya Kaya Mezarları, daha sonra kale köy önünden geçiyoruz. Sonrasında Batık şehiri yine tekneden izliyoruz, sonrasında da Tersane koyu, Akvaryum koyu ve Koca Karı koyunda yüzme molaları.

Kekova Saatlik Tur: Kekova saatlik turlar yaklaşık iki saat sürmektedir, programı ise ilk olarak likya kaya mezarları, daha sonra Kale köyü tekneden görerek geçiyoruz, daha sonra yine tekneden batık şehiri izliyoruz. Son olarak Tersane koyunda yaklaşık 45 dk yüzme molası ve dönüş.

Kekova Extra Turlar: BU TURLARDA BİRAZ UZAKTA OLAN YERLERE GİDİLİR. BUNLAR DOĞU TARAFTA KARLOZ KOYU, BATI TARAFTA İSE APARLAİ ANTİK KENTİDİR.

Kekova Yatılı Turlar: Kekova yatılı turlarda Kekova’nın biribirinden güzel koyları gezilir teknede yemek imkanı sağlanır ve gece teknede geçirilir.Kekova yatılı turlar 24 saatlik şeklindedir.

Kekova Kutlama Turları: Kekovadaki teknemizde kahvaltı her türlü kutlama veya evlilik teklifini akdenizin en iyi konumundaki kekovada mehtap ışığında veya gündüz en ince detaylar düşünülerek yapabilirsiniz.Yada süpriz doğum günü yapıp teknede diğer zamanı eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

FİYATLAR TEKNE TİPİ, KİŞİ SAYISI, GÜZERGAH VE SEZONA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR. FİYAT BİLGİSİ İÇİN GÜNÜN HER SAATİNDE ARAYABİLİRİSNİZ.

HEMEN BİZİ ARAYIN!