KEKOVA YAT LİMANINDA TEKNEDE BULUŞUYORUZ  GÜNLÜK TURLARIMIZ KİŞİYE ÖZEL VEYA PAYLAŞIMLI REZERVASYONUNUZ SIRASINDA BELİRTİNİZ..10/45''DE İLK DURAĞIMIZA OLAN AKVARYUM KOYUNA DOĞRU HAREKET EDİYORUZ

10 DK''LIK YOLCULUĞUN ARDINDAN İLK DURAĞIMIZ OLAN AKVARYUM KOYUNA ULAŞIYORUZ BU KOY DENİZ TABANI ÇOK NET GÖRÜNEN MAVİ TONLARI BULUNAN MUHTEŞEM BİR KOYDUR BURADA 30 DK 'LIK YÜZME MOLAMIZ OLUYOR ARDINDAN ÇAY VE BİSKÜVİ İKRAMIMIZ OLUYOR

AKVARYUM KOYUNDAN SONRA İKİNCİ DURAĞIMIZ OLAN TERSEHANE KOYUNA ULAŞIYORUZ BU KOY LİKYA DÖNEMİNE AİT KALINTILARI OLDUĞU TARİHİ BİR KOYDUR.VE KEKOVA BÖLGESİNİN EN GÜZEL KOYUDUR.BURDADA 30-40 DK ''LIK BİR YÜZME MOLAMIZ OLUYOR ARDINDAN BATIK ŞEHİRE DOĞRU İLERLİYORUZ

BATIK ŞEHİR LİKYA DÖNEMİ AİT TARİHİ İSMİ DLOLİSHTA OLAN BİR LİKYA ŞEHRİDİR.TEKNE YAVAŞ YAVAŞ İLERLERKEN SİZDE RESİM ALIYORSUNUZ BİZDE SİZE TARİHİ BİLGİ AKTARIYORUZ.

BATIK ŞEHİRDEN SONRA YAKLAŞIK BİR 30 DK İLERLİYORUZ VE ARDINDAN KORSAN MAĞRASINA ULAŞIYORUZ KORSAN MAĞRASI AYNI ZAMANDA AKDENİZ FOKLARININ ÜREME ALANI BURDA YÜZMEK YASAK OLDUĞU İÇİN TEKNEYLE YAKLAŞIYORUZ VE RESİM ALIYORUZ VE GÖKKAYA KOYUNA DOĞRU DEVAM EDİYORUZ.

GÖK KAYA KOYUNDA YAKLAŞIK 1 SAAT YÜZME VE YEMEK MOLASI VERİYORUZ YEMEKLERİMİZ EV YAPIMI 5 ÇESŞİT ARTI IZGARADAN OLUŞUYOR. GÖKKAYA AYNI ZAMANDA SU SPORLARINA KATILABİLEĞİNİZ BÜYÜK BİR KOY.BU KOYDAN SONRA HAMİDİYE KOYUNA DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.

30 DK LIK YOLCULUĞUN ARDINDAN ULAŞTIĞIMIZ HAMİDEYE KOYUNDA 30 DK''LIK YÜZME MOLASI VERİYORUZ VE KALE KÖY SİMENA YA DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.

KALE KÖY TARİHİ ADI SİMENA OLAN KÜÇÜK BİR BALIKÇI KÖYÜDÜR.KÖY KÜÇÜK PATİKALARI OLAN YAMAÇTA VE TEPEDE KALESİOLAN İNANILMAQZ BİYERDİR.AYRICA KALE KÖYÜN EV YAPIMI DONDURMASI ÇOK MEŞHURDUR.

SON OLARAK ADALAR ARASI DEDİĞİMİZ TARİHİ BİR KOY OLAN YERDE YÜZME MOLASI VERİYORUZ VE ARDINDAN MEYVE İKRAMIMIZ OLURUZ VE VE HARİKA TUMUZU TAMAMALIYORUZ.

kekova-turu-akvaryum-koyu
kekova günlük tur
TERSAHANE KOYU
kekova tekne turu
BATIK ŞEHİR HAMAM
kekova üaçğız tekne turu
KORSAN MAĞRASI
kkeova sattik tur
GÖKKAYA KOYU
kekova gökkaya koyu
BURÇ SOĞUK SU KOYU
kekova burç koyu
KALE KÖY SİMENA
kekova simena kale köy kalesi
ADALAR ARASI
kekova üçağız boğazlar
Daha Fazla Göster

© 2019 by kekova-sailing.com

Tüm hakları saklıdır.

Kopyalanamaz ve kullanılamaz.

       İLETİŞİM BİLGİLERİ

       Durali Kucur (Kaptan)

       Kekova Yat Limanı

  • 05331287670

  • 05324254776

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now