KEKOVA TURLARI

Fiyatlarımız
1985 yılından bu yana, Akdeniz’in Kekova bölgesinde müşteriye sağladığı sınırsız kaliteli hizmet ve memnuniyet garantisiyle adını duyuran kekova-sailing, tatillerinizi huzurla, memnuniyetle ve eğlenceyle dolu geçirme şansını önünüze serer. Güvenliğiniz, ihtiyaçlarınız ve konforunuz doğrultusunda özenle donatılmış teknemiz ve işinin en iyisi ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizlere tatilinizi unutulmaz yapma fırsatı sunuyoruz. Kekova bölgesinin en çok tercih edilen ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan tekne tur operatörü firması olmak için müşterilerimize birçok kolaylık sağlıyoruz. Fiyatlarımız ise bu kolaylıklardan yalnızca biri. Kiralanan sezon ayları başta olmak üzere, birçok sebep fiyatlarımızda değişime neden olmaktadır. Tercih edeceğiniz tekne tipi, tura katılacak kişi sayısı, teknenin izleyeceği rota, turun gerçekleşeceği zaman ve hava ya da başka konulardan ötürü iptal edilme durumunda teknenin boş kalması sebebi ile; tekne fiyatları değişim sebeplerinden bazıları. Bunların yanı sıra tatillerinde bizi tercih eden, etmeye devam eden ve gelecekte de tercih edecek olan daimi müşterilerimiz ve referanslı müşterilerimize göre de fiyatlarımız değişim göstermektedir.

Kekova Tekne Turu, 1985’den günümüze her daim müşterinin memnuniyetini, huzurunu ve iyiliğini gözeten bir tekne tur operatörü firmasıdır, bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir. Sevgili müşterilerimizin yalnızca memnuniyetlerini değil, uygun fiyatlarımız ve fırsatlarımızla birlikte ceplerini de düşünüyoruz. Bu nedenle sizlere birden çok fırsat sunuyoruz ve fiyat değişimlerinden yararlanabilmeniz için uygun bir ortam sağlıyoruz. Günlük, Yarım Günlük, 2 Saatlik, Yatılı ve Paylaşımlı olarak ayrılan ve fiyatları değişen turlarımız bulunmaktadır. Seçeceğiniz tekneye, tur kategorisine ve seçeceğiniz tur içeriğine (yemekli ya da yemeksiz) göre fiyatlar değişim gösterecektir. Değişmeyecek tek şey geçireceğiniz harika zamandır.

Kekova Tekne Turu ile dilerseniz bir gününüzü, yarım gününüzü, 2 saatinizi ya da bir gecenizi; yalnız başınıza, aileniz, arkadaşlarınız, eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikte; eğlence dolu ve mutlu geçirebilirsiniz. Dileyen her müşteri ve her zaman için düzenlenebilen tekne turu saatlerinin yanı sıra size özel planlanan turlarla dilediğinizce eğlenebileceğiniz; doğanın ve denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz fırsatı sizlere keyifle sunuyor ve sizleri bekliyoruz..Tekne Tur Fiyatlarını Rezervasyonunuz Sırasında Size özel Alabilirsiniz..

HEMEN BİZİ ARAYIN!