kekova tekne turu fiyatları kiralanan sezon(kış ayları,nisan,mayıs,haziran,temmuz,ağustos,eylül,ekim) tekne tipi,teknenin gideceği rota,tur süresi saati,kişi sayısı ve özel veya paylaşımlı iptal olan turlara göre değişmektedir kekova tekne turu fiyatını rezervasyonunuz sırasında size özel ekonomik alabilirsiniz..

TEKNE TURU FİYATLARIMIZ

Kekova ve Üçağızın en keyifli aktivitelerinden biri olan tekne turu, herkes için ve her zaman dilimi için çeşitli şekillerde düzenlenebiliyor. En popüler olan paylaşımlı günlük tekne turlarının dışında tekne turu fırsatları; günlük özel tekne turu,  yarım günlük özel tekne tekne turu, 2 saatlik özel tekne turu,  özel yatılı turlar ve paylaşımlı turlar olacak şekilde çeşitleniyor. Size özel olarak planlanabilen bu turlar herkes için; eğlenceyi daha da anlamlandıracağı, denizin, doğanın ve tarihin tadını çıkaracağı bir etkinlik haline gelebiliyor.

Kekova gibi doğal güzelliğin zirvesi olan bir yerde yapılan tekne gezileri ister yalnız başınıza ister arkadaşlarınızla, ister ailenizle isterseniz de romantik bir aktivite olarak deneyimleyebileceğiniz şeylerin en başında geliyor. Çünkü bu deneyimi yaşamış olan herkes, Kekova’nın ve Üçağız’ın cennet koylarını bir kez daha görmek istiyor. Tatildeyken ya da özel etkinlikler yaparken insanlar her ne kadar belli bir ücreti gözden çıkarmış da olsa bizim tekne turu fiyatlarımız uygunluğu ve kaliteli hizmetiyle dikkat çekiyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir marka olarak sizlerin en özel zamanlarını daha kolay ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Özel tekne turu fiyatlarımız

Saatlik Kısa Turlarımız:usta teknemizi tercih ettğinizde 400tl..koray 2 ve koray 3 teknelerimizin birisini tercih ettğinizde 500tl talep etmekteyiz.

Günlük Özel Tekne Turu: Koray 2 ve Koray 3 adlı teknelerimizden birini  tercih ettiğiniz takdirde Nisan ve Mayıs aylarında 1250TL, Haziran ayında 1500 TL, Temmuz ve Ağustos aylarında 3000 TL, Eylül ve Ekim aylarında ise 2250 TL’dir. Usta isimli teknemizi tercih ettiğinizdeyse fiyatlarımız;  Nisan ve Mayıs aylarında 1200 TL, Haziran ayında 1350 TL, Temmuz ve Ağustos aylarında 2500 TL, Eylül ve Ekim aylarında ise 2000 TL şekilnde olmaktadır. Yemek ilave etmek istediğiniz takdirde kişi başı 70 TL ödeyerek bu hizmetimizden de faydalanabilmektesiniz.

Yarım günlük özel teknelerimiz ile tur gerçekleştirmek isterseniz,  900 TL olarak hizmet vermekteyiz. Bu ücretlendirmeye yemek dahil olmasa da dilediğiniz takdirde kişi başı 70 TL ile yemek hizmeti ilave edilebilmektedir.

2 saatlik özel tekne turu ücretimiz 400 TL’dir bu bedel yemek dahil olmayacak şekilde planlanmışsa da istendiği takdirde 70 TL ilave edilerek karşılanmaktadır.

Yatılı tekne turu ücretimizin ,Yatılı turlar 24 saat olacak şekilde günlügü bir gündüz bir gece..Usta teknemiz:24 saatlik kiralama bedeli ise 2500 TL’dir.usta teknemiz Yatılı turlarda En fazla 8 kişiliktir.koray 2 ve koray 3 teknemiz yatılı turlarda en fazla 20 kişi alabilir fiyatı ise 4000 tldir. yatılı  tekne turlarında; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği tarafımızca hazırlanıp pişirilir..Yiyecekler müşteriler tarafından karşılanır istenirse tarafımızca burdan alınıp fişleri müşterilere iletilir.

Paylaşımlı günlük tekne turu bedeli ise yemek dahil olacak şekilde 125 TL’dir.

KIŞ AYLARINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN ANLIK ARAYINIZ..

© 2019 by kekova-sailing.com

Tüm hakları saklıdır.

Kopyalanamaz ve kullanılamaz.

       İLETİŞİM BİLGİLERİ

       Durali Kucur (Kaptan)

       Kekova Yat Limanı

  • 05352243806

  • 05324254776

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now